چرا سختش میکنی؟ | بلاگ

چرا سختش میکنی؟

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب


آگهی های تازه سایت گلد نیاز

سلام به دوستای گلم خانم های خوشکل....

دوستای عزیز در این پست میخوام برنامه ای رو بنویسم که بتونید هر روز رعایت کنید و وزن خود را کاهش بدید.

1.اول از همه این که خانم ها نازم عزیزهای دلم واسه لاغر کردن و رسیدن به تناسب اندام باید صبر داشت...یعنی شما سر یک هفته مانکن نمیشی ولی با پشتکار و اصرار کردن و عزمی جزم میتونید به وزن دلخواه خود برسید.اونایی که میگن ما لاغر نمیشیم خودشون رو گول نزنن اگه مشکلی از نظر تیروئید نداشته باشن لاغر میشن...پس حتما اگه لاغر نمیشید پیش دکتر برید و آزمایش تیروئید بدید ممکن است که تیروئید پنهان داشته باشید...


2. برنامه ای که دارم می نویسم راحته و برای همه قابل انجام دادن است.

دوستای گلم این برنامه برای همه روز قابل استفاده است و تکراری و با انجام مداوم آن به نتیجه ی مطلوب میرسید. پس برنامه را رعایت کنید به من اعتماد کنید و پشتکار داشته باشید و مطمئن باشید که به نتیجه ی دلخواه میرسید.برنامه ی روزانه..

صبحانه مهمترین وعده غذاییست.صبح که از خواب بیدار میشوید بین ساعت 6 تا 9 قبل از این که چیزی بخورید با بنوشید یک قاشق مربا خوری پر عسل را آرام آرام بمکید و بخورید.بعد از آن صبحانه بخورید همه چیز بخورید جز :کره خامه پنیر پر چرب سر شیر و کلا چیزهای چرب و خیلی شیرین..دوستان عسل و خرما قند طبیعی هستند و بهترین نوع قند و مصرف آن ها ترجیح داده میشود به مرباها و شیرین کننده ها و قند. موبایل یا ساعتی را روی ساعت 10 تنظیم کنید تا به محض این که به صدا در آمد بدانید که وقت میان وعده است.دوستان گمان نکنید که در انتهای نوشتن این برنامه نوبت های غذایی زیاد شده بلکه با این کار خوردن شما تنظیم میشود و مطمئن هستید که بیشتر از این مصرف نخواهید کرد "انشاا..."

ساعت 10 یه واحد میوه بخورید "1 واحد میوه مثل یه پرتقال یا سیب یا انار متوسط"

حتما میان وعده ها را مصرف کنید چون در رژیم غذای میان وعده ها از اهمیت ویژه ای برخوردارند.البته ساعت 10 بنا به بیدار شدن شما و زمان صرف نهار بستگی دارد اگر نهار خود را در ساعت 2 میل میکنید میان وعده را ساعت 12 بخورید من این را روی برنامه ی زندگی خودم میگویم شما به تناسب برنامه ریزی خودتان و شرایط جسمی خود تنظیم کنید ولی بیش از این مقادیر مصرف نکنید.میان وعده ها باعث تنظیم قند خون شما شده و جلوگیری می کند از گرسنگی ناگهانی شما و در نتیجه جلوگیری از پر خوری و تند خوری که خود مهمترین عامل در چاقی است.


نهار:

1 ربع قبل از نهار حتما یک لیوان پر آب بنوشید.اگر خانواده ی شما افراد پر خوری هستند نهار خود را در مکانه دیگری میل کنید که خوردن آن ها روی شما تاثیر نگذارد.دوستان حدالامکان از مواد غذایی زیر دوری کنید یا به مقدار خیلی خیلی خیلی کم از آن مصرف کنید.دوستان میخواهید که نسبت به این مواد که در زیر ذکر خواهم کرد بی میل باشید اصلا از آن نچشید چون که اگر مزه اش زیر زبانتان برود باعث سست شدن اراده میشود.چند بار که جلوی خوردن خود را بگیرید و ببینید که چقدر راحت تر نفس میکشید و معده ی شما سبک است خود ب خود نسبت به پرخوری بی میل شده و در نتیجه فرایند کاهش وزن سرعت بخشید میشود و بدون تمرکز هم این فرایند ادامه یافته و شما به وزن ایده آل خود میرسید.

مواد غذایی که از آن دوری کنید "بخاطر سلامتی خودتان"

سیب زمینی سرخ شده اکیدا مصرف نکنید مگر اینکه یک قطعه کوچک سرخ شده آن هم در روغن گنجت.سیب زمینی آبپز فوق العاده کالری دارد.دوستان سعی کنید از غذا بیشتر بخورید و نان و برنج کمتر باشد مثلا اگر نهار شما مرغ است مرغ بیشتر بخورید تا برنج چون مواد نشاسته دار حجم دار است بدون انرژی و صرفا چاق کنندست در حالی که مرغ انرژی کامل را به شما میدهد.یا مثلا اگر غذا خورشتی است با برنج... حتما از سبزی جات تازه و سالاد بدون سس مایونز بهمراه آبلیمو آبغوره و یا سرکه استفاده کنید و شکم خود را با سبزی جات پر کنید...دوستان برای شکم شما فرقی نمی کند که با چی پر شود برایش مهم این است که پر شود حالا میتونه با 3 تا سیب زمینی سرخ شده باشه یا 10 تا هویج! فرقش اینه که شما اگه 1 کامیون هویج هم بخورید اتفاقی نمیافته "البته بحث ابهویج جداست و آب هویج فوق العاده پر کالریه خودتونو گول نزنیدا!!!"اگه با سبزی شکم خود را پر کنید با اینکه احساس پری و سیری میکنید مطمئن باشید که عصر خبری از ان پری و پف بدن و کسلی که بعد از مصرف مواد نشاسته دار از جمله برنج نان و سیب زمین بوجود می آید نخوهد بود....


بعد از نهار فورا دراز نکشید و کمی راه بروید همان داخل منزل یا حدالمقدور بنشینید و نخوابید بعد از نیم ساعت بخوابید.زمانی هم که میخواهید بخوابید دراز کشید و به مدت 2 دقیقه به روی کمر پاها را جمع کرده و پای راست را روی پای چپ بندازید این کار برای جریان خون از دوره معده به مغز است.


در ساعت 4 بعدازظهر میان وعده ی بعدی را میل کنید که یک واحد میوه است.میوه خیلی خیلی زیاد مفید است و حتما یک فرد باید در روز 2 واحد میوه مصرف کندبعد از خوردن میوه بلافاصله به ورزش بپردازید دوستان میدونم خیلی ها تون حال ندارید حسش نیست و کلا نمیخواید تکون بخورید ولی برای رسیدن به انداام مناسب و جلوگیری از چروکی بعد از کاهش وزن و البته برای سرعت بخشیدن به کاهش وزن نیاز دارید که ورزش کنید.حالا دوستانی که تو خونشون وسیله ی ورزشی دارن تا 1 هفته روزی نیم ساعت از وسیله استفاده کنند و بعد از یک هفته زمان آن را هر هفته یک ربع اضافه کرده و به یک ساعت که رسید این روال را ادامه دهند..دوستان همان اندازه که ورزش کردن مفید است ورزش ناگهانی و سنگین در روزهای اول نیز مضر است یعنی شما باید کم کم بدن خود را آماده کنید و تا یک هفته اجازه ی طناب زدن و پریدن را ندارید چون بدن چواب گو نخواهد بود.دوستان اگر می بینید که در باشگاه به وجد میاید و شورونشاط بیشتری در جمع وجود داره حتما به باشگاه بروید و باشگاه رفتن هم از یکروز در میان شروع کنید و بعد یک ماه اگر تمایل داشتید هر روز بروید.

اگر در خانه وسیله ای ندارید موزیک بزارید و برقصید رقصیدن فوق العاده تاثیر داره روی تنظیم گردش خون و ذوب شدن چربی ها به یک اندازه. و شما دوستان همه از روزی نیم ساعت شروع کنید.دوستان اگر وقت دارید حتما روزی یک ساعت پیاده روی کنید یا اگر شاغل هستید حتما روزهای صبح جمعه بهمراه خانواده و یا حتی تنها به پارک رفته و قدم بزنید یا اگر پارکی در نزدیکی شما نیست در همان اطراف خانه به پیاده روی بپردازید.


تا ساعت 8 شب هر چه گرسنه شدید فقط اجازه ی خوردن کاهو،کلم،هویج،خیار را دارید تا ساعت 8 که شد میتوانید شام بخورید اما یک ربع قبل از شام یک لیوان پر آب.و همان نهار را میل کنید.دوستان آرام غذا بخورید و در زمانی غذا خوردن تلویزیون نگاه نکنید با کسی صحبت نکنید و تمرکز کنید روی غذا خوردن بعد از خودن 6 قاشق هم بلند شید و بایستید و گاها چند قدم بزنید و دوباره به سفره برگردید مطمئن باشید که تمایل خوردن در شما از بین میرود.کاهو و هویج فراموش نشه چون فیبر دارن کالری ندارن و معدتون رو پر کرده و آرومتون میکنن و حسه خوبی خواهید داشت که بدون خوردن غذا بدنتون آروم شده و گرسنگی زیادی نمی کشید.


تا آخره شب هم اگر باز تمایل به خوردن داشتید همان کاهو و.... را مصرف کنید و شب حدالمقدور زود بخوابید اگر از دسته افرادی هستید که مجبورید تا دیر وقت بیدار بمانید تخمه خربزه برای رفع به قول معروف بووونه گرفتن مناسب است.

...
نویسنده : سجاد بازدید : 425 تاريخ : دوشنبه 28 اسفند 1391 ساعت: 23:35